Inimesed

Inger Fridolin: mu ema Janne teab alati ilusaid kohti, mida avastama minna (2)

Jaane Tomps, 12. mai 2019, 16:00
Foto: Erakogu
Konkursil «Eesti laul» tuntuks saanud Inger kõneleb, et nende perel on saanud kenaks traditsiooniks külastada üle aasta Lõuna-Prantsusmaad.

«Kuna mu isa on kahel aastal laulnud sealses ooperifestivali kooris, on Aix-en-Provence’ist saanud meie jaoks nagu teine kodu, kuhu tahaks alati tagasi minna,» mainib laulja. «Eelmise suve reis oli eriline, kuna ema pidas seal ka enda sünnipäeva. Veetsime selle tähtsa päeva autoga mägedes sõites, lavendlipõldudel käies ning lõpetasime õhtul pidulikult välirestoranis söömisega. Reis Lõuna-Prantsusmaale pole kunagi igav, sest mu ema teab alati ilusaid kohti, mida avastama minna, ning ta räägib meile, lastele, nendest paikadest nagu giid või ajalooteadlane,» kiidab Inger. «Reis Lõuna-Prantsusmaale on alati eriline, kuna see koht meenutab mulle tänu meie ühistele mälestustele alati mu ema!» õhkab ta.

Samal teemal

6. august 2019, 21:54
FOTOD | Inger pani hiinlased laulma: kuulajaid oli tuhandetes ja väga võimas tunne oli!
22. juuni 2019, 18:30
Keskkooli lõpetanud Inger: ma ei kritiseeri neid, kes ülikooli ei astu

2 KOMMENTAARI

k
Kaarin 24. juuni 2019, 19:19
Miks ema soosib ja lubab tütrel esineda mehena, ta ei anna ju poisi ega mehe mõõtu välja. Keegi võib ju väga haiget saada kui usub tõesti et ta on poiss.Sünnitunnistus on ju antud tütarlapsele! Olge ausad!
j
Jüri 24. juuni 2019, 18:56
Peale ilusate kohtade võiks oma tütrele mõistuse pähe panna et ta oleks see kellena ta sündinud et ta pole meessoost, Et ta ei paneks toime midagi hullu, alaealsi ahvatledes, mõne noore tütarlapse elu ära rikkudes!