Ilu ja mood

Väidetavalt kannavad kõik trendinaised ainult selliseid päikeseprille! 

Eiris Teeveere, 10. mai 2019, 15:18
Zara 15,95 €
Kuigi nii mõnigi moeekspert ennustas, et eelmisel suvel välja ilmunud veidi veidra välimusega päikeseprillid on selleks suveks juba ajalugu, siis läks hoopis vastupidi. 

See, et mõni asi, mida moemaailm esmalt kuigi kenaks ei pea, lõpuks ikkagi kõigi südame võidab, pole mingi ime. Nii läks ka näiteks koletossude, jõlesandaalide ja paljude muude asjadega.

Tundub, et samamoodi läheb ka eriti kitsa raamida niinimetatud kiisuprillidega, mis on moemaanides põhjustanud palju vastakaid reaktsioone, kuid, mis sellest hoolimata, on praeguseks seljatanud kõik teised trendiprillid, rääkimata klassikutest.

Seejuures väärib märkimist, et erilist praktilist väärtust neil pole kuna päikese eest nii kitsas klaas silmi ei kaitse. Pigem ongi tegemist pesueht aksessuaariga. See pole aga takistanud neil laineid löömast nii moemekade tänavatel kui ka lugematutes sotsiaalmeediakanalites. 

Seega, kui sinagi tahad trendilainel surfata ning ei hooli väga päikeseprillide praktilisest poolest, siis alljärgnevalt leiad mõned mudelid, mis stiilipunktid kindlasti kätte annavad: 

Mango 25,99 €
Reserved 12,99 €
h&M 19,99 €
Stradivarius 12,99 €