Kultuur

UUE MUUSIKA REEDE | Anett avaldas debüüt-lühialbumi „All Over Again“, millel teeb kaasa ka Jüri Pootsmann 

Toimetas Jaane Tomps, 10. mai 2019, 14:35
Foto: Tiina Õunmaa
Anett Kulbin on tuntud koosseisust Wilhelm, osaledes korduvalt Eesti Laulul nii poolfinaalis kui ka finaalis. 2016. aastal alustas Anett soolokarjääriga, andes välja singli “Strong”, millega pääses samuti Eesti Laulu poofinaali. Nüüd on ta jõudnud etappi, kus tema kirjutatud muusika on seotud kokku ühtseks tervikuks.

 ““All Over Again” on minu soolokarjääri debüütalbum ja tunnen, et selles on palju eneseotsingut ja katsetamist. Minu kirjutatud materjali seovad tugevalt ühtseks lugude ausad sõnumid ja emotsioon. Just nendest väärtustest lähtun alati muusika kirjutamisel, hetkeolekut muusikasse kandes,” avas Anett enda muusika loomise tunnetust.

“Mul on hea meel, et sain selle lühialbumi valmides teha koostööd väga mitmete andekate produtsentidega nagu Carl Tuulik aka Joshua Stephenz, Andres Kõpper, Raul Ojamaa, Muudu ja Gevin Niglas, kelle igaühe käekiri toetab ja täiendab minu muusikat. Eriti äge oli jälgida, kuidas lõpptulemusena iga produtsent loole täiesti uue ja omamoodi tunde sisse puhus. Samuti, teadsin kohe, et loo “Hit And Run” soovin tõsta dueti vormi, ja mu esimene valik oli hea sõber Jüri Pootsmann, kes on minu jaoks üks hingestatumaid lauljaid Eestis”, kirjeldas Anett EP lugude valmimise protsessi.

Juunis annab Anett uue muusika esitluskontserdid, sellekohane info avalikustatakse järgmisel nädalal.