Ilu ja mood

VEIDRAD MOERÖÖGATUSED: ühe säärega püksid ja hirmkallis sibulavõrk  (2)

Eiris Teeveere, 13. mai 2019, 14:00
 maisonmargiela.com
Lihtsurelikele võib aeg-ajalt jääda arusaamatuks, mida moedisainerid teatud asju luues on mõelnud. Kas tegu on idiootsuse või hoopis geniaalsusega, saate alljärgnevalt juba ise otsustada.

Poolikud püksid

Kas teil on kunagi juhtunud, et ei suuda otsustada, kas panna jalga lühikesed püksid või hoopis korralikud kostüümipüksid? Õnneks on Koreast pärit pushBUTTONI-nimeline moebränd leidnud lahenduse ja disaininud viisaka välimusega kontoripüksid, millel puudub üks püksisäär. Disainiime hind on 423 eurot. Kuhu täpsemalt sellise paari pükstega minema peaks, pole selge, kuid arvata on, et viisakat riietust eeldavasse kontorisse ei tasu oma trenditundlikkust nendega näitama siiski minna...

 farfetch.com

Luksuslik sibulavõrk

Mäletate veel neid punutud kotte, millega radiaatorite kõrval sibulaid kuivatati või siis poes käidi? Chanel on tulnud kevade puhul välja ostukotinimelise võrguga, mille hind on  tagasihoidlikud 4736 eurot. Tõele au andes saab selle summa eest siiski kaasa ka pisikese roosa, tepitud nahast koti, kus võtmeid ja raha hoida. Seega, kui tahad moelainel surfata ja ligi 5000 eurot üleliigset raha ei ole, siis tasub kapisügavustest kunagised sibulavõrgud üles otsida.

 chanel.com

Sallkott

Prada on otsustanud vastu tulla neile, kes ei viitsi käe otsas või õlal suuri raskusi kanda. Nimelt on võimalik nende butiigist 1400 euroga soetada nailonist sallkott, mille puhul jäävad käed vabaks ning saad kogu raskuse endale lihtsalt kaela riputada.

 prada.com

Kabjakingad

Olete kunagi mõelnud, mis tunne on hobusel, või tahate lihtsalt kostüümipeol ennast mõneks kabjaliseks maskeerida? Maison Margiela nimeline luksusbränd annab selleks võimaluse. Nimelt on nende disainerid tulnud välja kingadega, mis erinevad klassikalistest kontskingadest omajagu. 890 euroga on võimalik igaühel endale kabjad jalga tõmmata! Kui mugavad taolised kingad on, pole öeldud, kuid moehaide seas pidid nad olema ääretult populaarsed.

 maisonmargiela.com

2 KOMMENTAARI

j
jalg 13. mai 2019, 18:20
Tänapäeva noortel ajakirjanikel suhteliselt ükskõik, kabi, sõrg või käpp :)
m
Marko 13. mai 2019, 17:29
Seelikuserval klikates on näha jalatseid, mis natuke sõrgu meenutavad :) Kas ajakirjanikul jäid mõned koolitunnid vahele?

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee