Kultuur

Kodumaiste menusarjade „Lõks“ ja „Kaks kanget Sovetistanis“ uued osad esilinastuvad voogedastuses enne tele-eetrit 

Toimetas Naisteleht.ee, 13. mai 2019, 10:12
Foto: TV3
Kodumaise krimisarja “Lõks” ja reisiseikluse “Kaks kanget Sovetistanis” uued osad jõuavad voogedastuskeskkonda TVPlay Premium enne nende esilinastumist tele-eetris. Täna õhtul TV3-s näidatava mõlema menusarja värskeid episoode näeb reklaamivabalt TVPlay Premiumist juba praegu.

Esmaspäeviti kell 20 telekanalis TV3 eetrisse jõudva “Kaks kanget Sovetistanis” ja kell 21 tele-eetris esilinastuva “Lõksu” värsked osad jõuavad reklaamivabalt voogedastusteenusesse TVPlay Premium juba sama päeva hommikul.

Krimisari “Lõks” on põnev ja musta huumoriga vürtsitatud lugu politsei mõrvarühmast, mis seisab iga nädal silmitsi lahendamatuna näiva kuriteoga ning peab tabama konfiskeeritud narkoraha jahtivad ekspolitseinikud. Alex (Pääru Oja) arvab, et politseiosakonna valemängijate paljastamisega on tema ülesanne mõrvarühmas täidetud, kuid osakonna uus juht Leevike (Peeter Oja) on teisel arvamusel. Alexi uueks ülesandeks saab välja mõelda, kuidas endistest politseinikest rahavargad Krüger (Tambet Tuisk) ja Alliksoo (Mart Nurk) kinni võtta.

„Kaks Kanget Sovetistanis“ on legendaarse teleduo Teet Margna ja Kristjan Jõekalda uus reisiseiklus, mis viib seekord Kesk-Aasia riikidesse – Kasahstani, Kõrgõstani, Tadžikistani ja Usbekistani – mis kunagisel nõuka-ajal olid sunnitult ENSV saatusekaaslased.

Lisaks uutele osadele on TVPlay Premiumis olemas “Lõksu” esimene hooaeg.