Ilu ja mood

Kas meil kõigil külmetavad Victoria Beckhami tõttu järgmisel talvel varbad? (3)

Eiris Teeveere, 15. mai 2019, 10:29
Foto: Vida Press
Victoria Beckham on üks neist moedisaineritest, keda peetakse trendiseadjaks, mis tähendab seda, et kõik, mis ta välja mõtleb, muutub hetkega ihaldusväärseks. Põhjamaalaste jaoks võib see aga vahel üpris problemaatiliseks osutuda...

Moetrendid ei soosi alati neid, kes elavad külmas kliimas ning nii tulebki tõelistel moefännidel üpris sageli trendika välimuse nimel end talvel siniseks külmetada. 

Tundub, et teisiti ei lähe ka tuleval talvel. Nimelt pani Victoria Beckham oma tulevase sügistalvise kollektsiooni jalanõudega terve moetööstuse kihama. Beckham oli tervele armeele modellidele pannud jalga küllaltki kummalise välimusega saapad. Võib öelda, et tegemist oli niinimetatud Kingpoole jalanõudega, kus muidu igati külmale ilmale sobilike saabaste ninast paistsid välja paljad varbad. 

Foto: Vida Press

Kui esmalt tundusid sellised "talvesaapad" ka moetööstusele veidi kummalisena, siis nüüd on tuuled pöördunud ning neist ollakse hoopis vaimustuses. Kuna Beckham kannab neid ka ise igal võimalusel, siis võib üpris kindel olla, et need on järgmisel sügisel ja talvel ühed kõige trendikamad saapad. 

Trendihaidele lohutuseks võib vaid öelda, et lubatud on neid saapaid kanda ka sokkidega, mis ehk aitavad mõne minuti jalgu ka soojas hoida...