Ilu ja mood

Ikoonilised jõlesandaalid panevad kannatuse taas proovile! (1)

Eiris Teeveere, 15. mai 2019, 16:12
Ilmselt pole jalanõumaailmas ühedki teised jalavarjud saanud nii palju kriitikat kui Crocsid. See aga ei takista neil inimeste kannatust taas proovile panemast. 

Crocse, kas vihatakse või jumaldatakse, vahepealset varianti pole. Kui need esimest korda välja ilmusid, haakisid need endale koheselt kolesandaalide maine ning pole sellest siiani täielikult vabanenud. Tõsi, moemaailm suhtub neisse mõnevõrra leebemalt pärast seda, kui Balenciaga tuli välja 300 euroste platvormtallaga disainercrocsidega, mis võeti esiti küll irvitades, kuid hiljem siiski tänuga vastu. 

Nüüd on aga Crocsid oma klassikalisele tuhvlile jälle vinti juurde keeranud ning mõnevõrra soojenenud suhted moemaailmaga uuesti nässu keeratud.

Nimelt on nüüd võimalik osta Crocse koos kanna külge käiva kõhukotti meenutava kotikesega. Idee sündis koostöös Jaapani päritolu kaubamärgiga Beams. Mida täpselt kandade küljes rippuvates kotikestes hoiustama peaks, pole selge, kuid suurt vaimustust need tekitanud pole. On neid, kes arvavad, et kolesandaalid tuunisid end veelgi jõledamaks kui ka neid, kes arvavad, et tegemist on naljaga. 

Olgu öeldud, et naljast on asi kaugel ning kotikesega Crocside omanikuks saab veidi vähem kui 50 euro eest.