Müstika

AVESTA 15. mai | Saladuslik päev, mis jagab oma aardeid neile, kes selle ära on teeninud ja seda päeva kasutada oskavad 

Kai Tamm, 15. mai 2019, 14:14
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud rikkusele ja jõukusele, mis on saavutatud läbi õigluse ja aususe. See on saladuslik päev, mis jagab oma aardeid neile, kes selle ära on teeninud ja seda päeva kasutada oskavad. Ära lasku ebareaalsetesse ideedesse ega plaanidesse. Tegele reaalsete ja maiste asjadega, mis nõuavad suurt tööd, kuid millest on oodata ka tulemuslikkust.

Suure osa päevast kestab eile alanud kuutsükli 11.päev oma sekelduste ja arusaamatustega. Leia kompromisse, kuid jää õiglaseks. Kell 16.38 algab jõu ja soosingu päev, mis on aldis inspiratsioonile. Tee kingitusi ja täida soove, sest siis täidab kaitseingel ka sinu soovid. Tarkus peab võitma tunded, mis annab hingerahu ja –tugevnemise.

PÄEVA MÄRGID: Kui hommikul kukub miski maha või kaob, siis lased täna mingi võimaluse mööda. Kui kohtad kodust väljudes täis kottide või ämbritega inimest, on see saabuva heaolu, abi ja varanduse suurendamise märk. Tühjad kotid või ämbrid tähistavad takistusi, katsumusi lähiajal. Kui saad täna raha, siis saad seda varsti juurde. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT: Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.