Müstika

AVESTA 16. mai | Ole viisakas ja lahke, sest kõiki sinu tegemisi jälgitakse taevaste poolt 

Kai Tamm, 16. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane  päev on oma olemuselt passiivne ning täna tuleb olla pigem vooluses ja oodata märguannet. Leia aega jalutuskäiguks või niisama värskes õhus viibimiseks. Märku võivad anda taevas esinevad märgid, kui neid lugeda oskad. Eks see oskus ole ikka oma sisehääle kuulamine. Ole viisakas ja lahke, sest kõiki sinu tegemisi jälgitakse taevaste poolt.

Lõviosa päevast valitseb kuutsükli 12.päev, kosmilise armastuse, jõu ja soosingu päev. Kasuta Kuu energiat vaimseks ja/või loominguliseks tegevuseks. Vihastamine ja raevusattumine tekitavad peavalusid. Kell 18.08 algab maagiline kuutsükli 13.nes päev, mil on kasulik töötada oma karmaga ja korrigeerida minevikku.

PÄEVA MÄRGID:

Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Kui näed taevas kolm korda sarnase kujuga pilve, seisab sul lähemal ajal ees raskustega seotud elumuutus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Täituvad nädala jooksul. Kui nägid unes taevast, tähti, vikerkaart, siis on oodata õnne ja edu.

TOIT:

Toit peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.