Müstika

AVESTA 20. mai | Päev toob kaasa loomingulise alge ja uued võimalused, mille aluseks on valikud (1)

Kai Tamm, 20. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Algab uus Päikese päevade tsükkel, mis on pühendatud Haurvatatile, kes valitseb tervist ja terviklikkust. Märksõnadeks on veel sõnamaagia, infovahetus, õpetus ja ravitsemine. See päev toob kaasa loomingulise alge ja uued võimalused, mille aluseks on valikud. Kui soovid alustada uusi asju, siis kaalu hoolikalt kas sul jätkub oma ideede jaoks piisavalt tahet ja kui seda jätkub, siis saad kaasa taevase õnnistuse. Kiiruga tehtud ja läbimõtlematud plaanid luhtuvad.

Hilisõhtuni kestev kuutsükli 16.päev esindab hinge ja keha harmooniat nii vaimses kui ka füüsilises plaanis. Ole positiivne ja rahulik ning tunne end hästi. Ära lase end eksitada teiste negatiivsetest emotsioonidest. Õhtul leia kindlasti pisut aega päris enese jaoks.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui kuuled palju linnulaulu, aga kui linnud sulle ligi tikuvad, siis nõuavad esivanemate hinged sinult midagi. Hea kui leiad mõne särava eseme, mündi, nõela, naela või olgu see või ilus klaasikild, siis saadab sind edu, toetus ja abi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes pidu või pidusööki, siis on oodata rikkust ja abi.

TOIT:

Kasulik on küpsetada ning süüa pirukaid ja pannkooke. Esivanemate mälestamiseks ja Looja auks võib juua klaasikese vürtside ja meega segatud punast soojendatud veini.

SOODSAD VÄRVID: heledad ja kirkad. Rohkem sära!

EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.