Müstika

AVESTA 21. mai | Teadmiste ja kaastunde päev, mis on pühendatud harmoonia ja tasakaalu saavutamisele (2)

Kai Tamm, 21. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva märksõna on õilis, heatahtlik mõte. See on teadmiste ja kaastunde päev, mis on pühendatud harmoonia ja tasakaalu saavutamisele heade mõtete, kuid kindlasti ka sõnade abil. See on hea päev, et loobuda mittevajalikust, segavast, kahtlustest ning rumalatest mõtetest. Kõik, mis seondub tulevikuväljavaadetega, peab olema puhas ja selge.

Kuutsükli 17.päev kätkeb endas sisemise vabaduse, rõõmu ja viljakuse algeid. Naiselik vaist töötab hästi. Kasulik on teha loomingulist tööd, suhelda vastassugupoolega, lõbutseda, tantsida laulda ning teha kõike, mis nõuab või väljendab naiselikku energiat. Kuid väga tähtis on säilitada kontroll enese üle.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind hüütakse mitu korda nimepidi, siis tähistab see sinu seisundi paranemist ja soovi täitumist. Siis tuleb kohe midagi soovida. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Unenägu, mis järgnes on kindlasti tähenduslik. Kui nägid unes teed, reisi, puud, siis tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist.

TOIT: söö kergeid ja lihtsaid toite: salateid, võileibu, suupisteid Piim ja hapupiim on hea, kuid vein pole soovitav, sest pea peab olema selge.

SOODSAD VÄRVID: kollane, helesinine ja rohekassinine. Hea oleks riietuda uutesse riietesse.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja lilla.