Müstika

AVESTA 30. mai | See on valguse ja soojuse päev, mil tuleb endas äratada kõik parim, mis sinus kunagi olnud on 

Kai Tamm, 30. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane Päikese päev on pühendatud Päikesele ja seotud lapselikkuse ning lapsepõlvega. See on valguse ja soojuse päev, mil tuleb endas äratada kõik parim, mis sinus kunagi olnud on. Päike on kui heatahtlik isa, kes andestab ja aitab. Ole õues, kogu energiat ja lase päikesekiirtel eemaldada kõik halb.

Kuutsükli 26.päeva tähis on loorberitel puhkamine. See päev õpetab loobuma illusioonidest. Ära lase ego’l ega ambitsioonidel moonutada iseenda mõistmist ja nägemist. Hinda kõike objektiivselt. Ole kui kõrvalseisja või vaatleja ja lase endast kõik mööda, mitte läbi. Tõrju eemale ebasoovitavad kontaktid ja vali, kellega suhtled.

PÄEVA MÄRGID:

Kui miski sind üllatab, siis on oodata õnne. Kui hommikul kodust väljudes kuuled laste naeru või näed kuidas lapsed mängivad, siis viitab see eelseisvale rikkusele. Kui lind lendab majja või isegi kui see on pabertuvi, siis ootab sind ees meeldiv üllatus. Kui satud äikese kätte, siis on taevas sinust ära pööranud. Kui lõhud klaasi, siis on karta üksindust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid konkreetsed. Tõlgendatakse otse. Väljaarvatud unenägu, kus nägid hobuseid või hobuseraudu, mis tähistab kriitilise situatsiooni lahenemist või probleemidest vabanemist.

TOIT:

Kasulik on süüa pähkleid seemneid, halvaad. Päeva joogiks on nisuõlu.

SOODSAD VÄRVID: eredad ja erksad.

EBASOODSAD VÄRVID: sinine, hall ning sünged toonid.