Müstika

AVESTA 31. mai | Palu heategu oma kaitseinglilt, aga tee ka ise seda, mida sinult palutakse 

Kai Tamm, 31. mai 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päikese päev on pühendatud meie lähimale taevakehale Kuule. See on varjatud jõudude valitsemise päev. Tuleb olla allaandlik nagu vaha. Kui miski ei õnnestu, siis nii ongi vaja, sest igaüks saab seda, mis ta on ära teeninud. Palu heategu oma kaitseinglilt, aga tee ka ise seda, mida sinult palutakse. Näita kõiges üles emalikku hoolt, kuula ära oma laste ja lähedaste mured ning aita või lohuta.

Kuutsükli 27.päev on pühendatud intuitiivsele tajumisele. Ära maga kaua, sest täna peab olema värske ja reibas igas mõttes. See on lootuste ja otsingute päev ning sisemise töö tulemusena saavutatakse maailmapildi täiuslikumaks muutmine. Ja see aitab lülituda salajaste teadmiste kanalisse.

PÄEVA MÄRGID:

Kui satud ootamatult vihma kätte ja saad märjaks, siis on oodata õnne ja edu. Kui leiad peeglikillu, siis laheneb keeruline olukord. Kui leiad peenraha, eriti kui vapp on pealpool, siis tuleb probleemidele õnnelik lahendus. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed ja annavad konkreetset ning otsest informatsiooni. Kui unes proovisid uusi riideid, siis on oodata rikkust ja perekonna kindlustamist, naistele – rasedust.

TOIT:

Kasulik on juua naturaalseid mahlu, kompotti, allikavett, kuid ka valget veini. Pole hea süüa raskestiseeditavaid toite, pähkleid ega mett.

SOODSAD VÄRVID: sinine, hõbedane ning luitunud toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja kollane.