Müstika

AVESTA 1. juuni | See on päev, mil saab kujundada oma tulevikku 

Kai Tamm, 1. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päikese päev on pühendatud taevatähtedele. See on päev, mil saab kujundada oma tulevikku. Loogilist mõtlemist nõudvad mängude mängimine ning ülesannete lahendamine aitavad leida parima tulevikuvariandi või lahendused probleemidele. Teadlikult teed üht, aga alateadvus loob ja otsib omasoodu ning toob tulemuse teadvusse. Nii toimubki tegevus mitmel rindel korraga.

Kuutsükli 28.päev lubab läbi meditatsiooni jõuda kõrgemate tõdedeni. Ole positiivselt häälestatud, sest täna on jälle üks neist päevist, mil võib muuta oma saatust. Intuitsioon töötab hästi ning telepaatiline side on tugev. Soovitav on läbi teha kõik puhastavad harjutused ja rituaalid nii füüsilise keha kui ka emotsioonide ja mõtete jaoks. Ära koorma pingelise tööga oma aju, pead tervikuna ega pinguta üle silmi.

PÄEVA MÄRGID:

Kui tunned hommikul suus magusat maitset või tunned magusat lõhna, siis on oodata uusi tutvuseid ja edu. Kui leiad metall või muid säravaid esemeid, siis on oodata abi ja toetust ettevõtmistes. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud konkreetsed unenäod on tähenduslikud, sümboolsed ja segased mitte. Kui oled naine ning nägid unes kala, siis on see õnne sümbol. Kui nägid unes, et ujud vees, siis satud kellestki või millestki sõltuvusse.

TOIT:

Kasulikud on soolane kohupiim ja juust. Hea päev paastumiseks.

SOODSAD VÄRVID: punane, lilla ja valge.

EBASOODSAD VÄRVID: luitunud, soo- ja liivakarva toonid.