Horoskoop

AVESTA 2. juuni | See on elava hinge päev, mil tuleb hoolitseda nii loomade kui ka kõige loodu eest 

Kai Tamm, 2. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev esindab viljakust, küllust ning headust. See on elava hinge päev, mil tuleb hoolitseda nii loomade kui ka kõige loodu eest. Ole helde ning jaga ande ning kingitusi neile, kes seda enim vajavad ning pole võimelised enese eest ise hoolitsema. Palveta esivanemate hingede eest.

Kuutsükli 29.päeva energia laotab maale astraalse udu ja selle saatanliku päeva märksõna on illusioonid ja ohvrid. Aja eemale negatiivsed mõtted, kahtlused ja rahutus ning ära loo illusioone. See võib olla raske päev, kui sa pole kogu kuu vältel teinud puhastavaid harjutusi ega rituaale, aga siis tee neid täna kindlasti.

PÄEVA MÄRGID:

Tänase päeva märke eriti ei jälgita, kuid kui loomad sind hellitavad, linnud istuvad õlale või näed palju loomi, siis on oodata abi ning soosingut. Kui loomad sind ründavad, siis on see märk, et sinu elutee suund on vale. Kui sind hammustavad vereimejad putukad, siis tähistab see haigust või on hoiatus, et astud valesid samme. Kui näed õnnetust, avariid, verd või vigastad ennast, siis on see hoiatus vigade eest, mis võivad tuua kaasa haigusi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud segased unenäod pole tähenduslikud. Eredad ja unenäod, mida näed, täituvad väga ruttu, nädala jooksul. Kui nägid unes raha, siis seda ka saad. Kui unes sõid, jõid või nägid piima, siis on oodata õnne ja heaolu.

TOIT:

Hea on juua piima ning süüa piimatoite.

SOODNE VÄRV: roheline.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja kirevad toonid.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee