Horoskoop

AVESTA 3. juuni | Tänased tööd peavad olema sulle rõõmuks 

Kai Tamm, 3. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päikese päeva märksõna on taevalikud teed, mis sümboliseerivad minevikku, olevikku ja tulevikku. Päev on pühendatud naistele kui emadele, kui lättele, millest saab alguse uus elu. See on jumaliku armastuse, viljakuse ja külluse päev. Tänased tööd peavad olema sulle rõõmuks. Ole perenaine selle sõna igas mõttes. Leia aega ka enda hingevajaduste jaoks: mine loodusele lähemale, vete ja allikate juurde.

Kell 4.48 algab kuutsükli 30.päev ning see on hea aeg, et teha kokkuvõtteid möödunud kuutsüklist. Kell 13.02 algab kuuloomisega uus tsükkel ja selle esimene päev. Ära jäta tähelepanuta tekkivaid ideid.

PÄEVA MÄRGID:

Kui satud juhuslikult vihma kätte või näed vikerkaart, siis ennustab see abi saamist ning heaolu saavutamist. Kui valad endale vedelikku peale või kukud märjale kohale, siis ennustab see leppimist, andestamist, taaskohtumist vanade sõpradega. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad nii sümboolsed kui ka reaalsed. Kui nägid unes vett, siis on oodata edu, raha ning tasu. Kui unes sõid, siis on oodata head uudist või abi. Kui nägid unes riideid, riietusid või eriti kui panid jalanõusid jalga, siis on oodata kiiret sõitu, reisi või elumuutust paremuse poole.

TOIT:

Hea on süüa palju puuvilju, eriti tsitruselisi, mett, halvaad, maiustusi ning juua puuviljamahlu.

SOODSAD VÄRVID: oranž ja hõbedane.

EBASOODNE VÄRV: erkroheline.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee