Horoskoop

AVESTA 4. juuni | Valetamine on halvim, mida täna võid teha 

Kai Tamm, 4. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev esindab õiglust, andestamist, leppimist ja südametunnistuse puhastamist. Kui oled kedagi asjatult süüdistanud, siis palu andeks, et sinu südametunnistus saaks puhtaks. Räägi ainult nii palju kui hädapärast vaja. Ei mingit lobisemist ega tühje sõnu. Valetamine on halvim, mida täna võid teha, sest jumalik seadusesilm valvab iga su sõna ja teo üle.

Kell 5.18 algava kuutsükli 2.päeva tähis on soovide tulv. Hinda oma soove ja tahtmisi reaalselt, sest ahnus ja ihnsus toovad suuri pettumusi ning kaotusi. Ära kahetse midagi, millest oled vabanenud või ilma jäänud. Kui mingi inimese, koha, söögi vms puhul tunned vastumeelsust, siis on need sulle kahjulikud ning mõtle, kuidas neid edaspidi vältida või oma elust kaotada.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes lähedasi, siis on see hoiatus vigade tegemise eest, mis võivad tuua ebaõnne. Kui nägid unes hobuseid, siis on oodata abi kõrgemalt poolt.

TOIT:

Täna on hea päev paastumiseks. Toiduks sobivad toored ja teravad toiduained: sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar.

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee