Horoskoop

AVESTA 5. juuni | Peamine on võita enese hirmud, sest midagi ei tohi karta 

Kai Tamm, 5. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on seotud sõjanduse, õigluse kaitsmise ning võitlusega tumedate jõudude vastu. Peamine on võita enese hirmud, sest midagi ei tohi karta. See, mida kardad tuleb kindlasti sinu juurde. See, milles kahtled ei saa teoks.

Kell 6.02 algav kuutsükli 3.päev toob endaga kaasa energia laine. Kuna täna on käimas astraalne sõda, siis tuleb tegeleda enda biovälja ning –energia tugevdamisega. Eriti tähtis on mõelda vaid positiivseid mõtteid ning ajada eemale negatiivsed. Tee liigeseharjutusi: hõõru ringikujuliselt käte- ja jalgade liigeseid, mulju sõrmi ja varbaid, tee pea-, õla-, puusa jm. ringe. Nii vabaned liigestesse kogunenud negatiivsest energiast.

PÄEVA MÄRGID:

Täna tuleb päeva märkidele erilist tähelepanu pöörata. Kui puhub tugev vastutuul, siis sulle osutatakse abi. Äkiline tuuleiil selga näitab, et oled oma õnnest ära pööranud. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ning meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Kuid ka ebameeldivad unenäod võivad täituda. Hea unenägu tähendab pettust, sest sind tahetakse millessegi meelitada. Kui unes lendasid, siis ületad raskused.

TOIT:

Hea on süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ega -mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid. 

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee