Reisimine

MÖÖDA SUVIST EESTIMAAD: kus kandis saab teha kõige ägedamaid pilte? 

Kersti Eero, 10. juuni 2019, 10:12
VÄHE HARJUMATU NURGA ALT: Pakri tuletornFoto: Martin Ahven
Instagrami kasutajate jaoks on Eesti unistuste sihtkohaks – siin on lõputult ainulaadselt kauneid paiku, mis suurepäraselt sobivad muljetavaldavateks fotodeks, kirjutab portaal Visit Estonia ja toob välja kümme parimat kohta pildstamiseks.

Ühed kõige pilkupüüdvamad pildid on tehtud näiteks Saaremaa Pisa torniks kutsutud Kiipsaare tuletornist, Vahemere rannikut meenutavast vaatest Rummu karjäärijärvele, Kakerdaja rabast ja n-ö värvilise veega Äntu järvedest.

Ka Õhtuleht on veendunud, et kodusel Eestimaal on palju kohti, kus saab Instagrami üles laadida kordi ägedamaid vaateid kui paljudel kaugetel puhkusereisidel. Või hoopis vanu tuttavaid kohti uue ja märksa põnevama nurga alt näha. Olgu pildil siis hingematvalt kaunis päikesetõus või -loojang, omanäoline arhitektuur, hetk rabamatkalt või hoopis peagi ajaloo prügikasti kaduv tondiloss. Ilu teatavasti peitub vaataja silmades.

Seepärast palun kirjutage meile kommentaariumisse, millistes kohtades tehtud pildid on osutunud teie Instagramis või Facebookis popimateks!

Kas on olemas ka mõni selline koht, kuhu sattudes haarab käsi justkui iseenesest telefoni järele ja juba ongi pilt või paar jälle Instagramis üleval?