Horoskoop

AVESTA 6. juuni | Ära tee rasket tööd ega pinguta end üle 

Kai Tamm, 6. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva deviis kõlab vanades tekstides nii: „Elu on lõbus – tee, mis tahad.” Võib teha kõike, milles pole pahatahtlikkust, sest päeva valvab üks õiglastest kohtunikest. Ära tee rasket tööd ega pinguta end üle. Suhted vastassugupoolega ei ole siiski soositud ja sõlmitud tutvuseid ning liite peetakse lühiajalisteks ja pinnapealseteks.

Kuutsükli 4.päev esindab valikut hea ja kurja vahel. Enne kui midagi otsustad kaalutle hoolikalt, kas sinu otsuses ei peitu mõnd kurjuseidu, mis on omane sellele päevale. Tänast Kuu päeva peetakse inimese pattulangemise päevaks, mil ta ei suutnud vastu seista ahvatlustele. Päeva maagiline tegevus on leivataigna segamine ja küpsetamine.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk, kui sa kuidagi ärgata ei tahtnud, sest see näitab, et sinu südametunnistus on puhas. Kui näed üheaegselt päikest ning vihma või vikerkaart, siis on oodata rahu, heaolu ning õiglust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed vaid siis kui saabuval öösel on pilves ja sombune ilm. Siis täituvad need ruttu, 1-2 päeva jooksul. Kui nägid unes vett, siis tähistab see puhastumist; kui riideid, siis on oodata heaolu ja õnne; kui linde, siis tähistab see teateid, sõpru, seltskonda.

TOIT:

See on rõõmu päev ning ka toit peab olema rõõmuks. Soovitavad on piimatoidud, puljongid ja keedused.

SOODSAD VÄRVID: hall ning tumedad ja ranged toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kirevad ja säravad. 

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee