Müstika

AVESTA 7. juuni | Tegele oma perekonna, juurte ja sugupuu uurimise ning traditsioonidega 

Kai Tamm, 7. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: „ära anna mingeid lubadusi”. See päev on pühendatud esivanemate ning nende hingede austamisele. Esivanemad on ühtlasi meie kaitseinglid. Mine kindlasti looduserüppe ning iseäranis kasulik on viibida kõrgemates kohtades, et näha võimalikult suurt panoraami. Tegele oma perekonna, juurte ning sugupuu uurimise ning traditsioonidega. Ära keeldu sulle esitatud palvetest ning ära solva kedagi.

Kuutsükli 5.päev esindab omandatu valdamist. Toimub huvitav valik inimeste vahel, kes on sinu arenguks vajalikud ja kes seda segavad. Ebavajalikust tuleb lahkuda või loobuda läbi pisarate, sest need puhastavad sind siduvatest energiajääkidest.

PÄEVA MÄRGID:

Hea märk paigale, kus päike tõuseb vines, sest näitab, et see paik on esivanemate kaitse all. Täna võib valada klaasi punast, maitsestatud veini ning asetada see mõneks päevaks aknalauale. Kui see aurab kiiresti ära, aitavad esivanemad sind. Kui ei aura, ei võetud sinu ohvrit vastu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad alles hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, siis on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut. Kui nägid unes surnud esivanemaid, siis oled kaitstud ja saad abi.

TOIT:

Täna on hea süüa rosinatega riisi või mõnda muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

SOODNE VÄRV: roheline

EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.