Horoskoop

AVESTA 8. juuni | Tunnista jumalikku jõudu, võida kahtlused, vaata hirmudele vapralt näkku 

Kai Tamm, 8. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis kõlab: „alusta vundamendi ehitusega, et maja saaks kiiresti valmis ja mine võitlusse, et võitjana tagasi tulla.” See on väga aktiivne päev. Asu võitlusse õigluse eest. Tunnista jumalikku jõudu, võida kahtlused, vaata hirmudele vapralt näkku, ja sa näed, et need taanduvad. Katkesta mittevajalikud suhted ja sidemed.

Kell 9.49 algav kuutsükli 6.päev soosib viibimist looduses ja värskes õhus, mis aitab omastada kosmilist armastuseenergiat. Sellest osa saamiseks tuleb värskes õhus hingamisharjutusi teha. Nägu peab olema pööratud taeva poole. Kasulik on tegeleda muusikateraapiaga, sest see puhastab organeid ja täidab need uue energiaga.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad metallesemeid, eriti teravaid, siis leiad lahenduse keerulistele probleemidele. Kui komistad mõne jalanõu otsa, siis viid oma ettevõtmised edukalt lõpule. Kui tuulehoog avab akna, siis ennustab see uue elu algust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis on seotud võitluste, lahingu, terariistade või relvadega. Neil on seos sinu tehtud eluliste otsustega. Kui nägid unes košmaare, siis viitab see keeruliste probleemide lahendamisele.

TOIT:

Söö teravat ja rasket toitu, praetult või toorelt. Võid süüa liha, kuid mitte sealiha. Kasulik on süüa palju küüslauku.

SOODSAD VÄRVID: punane ja erkkollane.

EBASOODSAD VÄRVID: heledad ja pastelsed.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee