Horoskoop

AVESTA 9. juuni | Kui saad täna ootamatult raha, siis tuleb seda kindlasti juurde 

Kai Tamm, 9. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: „tee abikaasaga mida peab ja naudi. Samuti anna andeks kohtumõistjatele, et võiksid saavutada selle, mida soovid.” Hea päev uue tsükli alustamiseks. Päev on pühendatud rikkusele, suurte vahendite ja jõudude ligitõmbele, viljakusele ja küllusele. Suurte tehingute ja rikkuse omastamise aeg. Kui saad täna ootamatult raha, siis tuleb seda kindlasti juurde. Ära anna võlgu ning hoia, et sa raha ei kaotaks.

Kell 11.20 algava kuutsükli 7.päeva energia soodustab meditatsiooni, läbi mille võib mõista kõigi nelja ilmakaare ning nendele vastavate stiihiate ja sümbolite omavahelisi seoseid. Kuna see on sõnalise maagia päev, siis jälgi oma sõnu erilise hoolega. Kasulik on lugeda palveid ja laulda mantraid. Samuti tegeleda käte ja sõrmede joogaga.

PÄEVA MÄRGID:

Kui puruneb kell, mõni majapidamisriist või termomeeter, siis näitab see, et sinu elu alustoed kõiguvad. Kui tuul lööb akna lahti või lõhub katust, siis on taevas sinu peale vihane. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid need, mis jäid meelde. Kui nägid välku, sädemeid või tuld, siis ennustab see tervenemist, elumuutust või kauget teed, kuid see tuleb alles pika aja pärast.

TOIT:

Tänane toit peab olema raske, kuid mitte loomne. Hea on süüa kala ja seenepirukaid. Mõistlikus koguses võib juua kangeid alkohoolseid jooke.

SOODSAD VÄRVID: tumesinine ja punakaspruun.

EBASOODSAD VÄRVID: helesinine ja kirevad toonid.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee