Horoskoop

AVESTA 10. juuni | Eelkõige muuda iseennast ning vabane sõltuvustest, sest üks päeva sümbol on vabadus 

Kai Tamm, 10. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: „ära räägi palju ega alusta uusi asju.” Päeva valitseja on tuul, mis tekitab õhuringluse, kuid see võib olla ka tormikeeris, mis hävitab ebavajaliku. See on kasuliku infovahetuse, järskude muutuste, läbirääkimiste ning ootamatute tegude päev. Ära alusta uusi ettevõtmisi, sest tulemused võivad olla ettearvamatud. Eelkõige muuda iseennast ning vabane sõltuvustest, sest üks päeva sümbol on vabadus. Ole valmis tegema kannapöördeid.

Kell 12.51 algab kuutsükli 8.päev, maagiline fööniksi päev, mis on seotud inimese puhastumise, uuenemise ja usu omandamisega. Hea päev keeruliste ravimite valmistamiseks.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodunt väljudes on tuul selja tagant, siis tuleb päev edukas ja sulle osutatakse abi. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, siis on oodata õnne. Kui tunned pidevalt halbu lõhnu, siis on see häire: juhtub midagi halba. Heina või rohu lõhn ennustab saabuvat armastust. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ning täituvad kiiresti. Kui nägid järjest mitut unenägu, siis on tulemas soodsad elumuutused. Kui unes tundsid tuult, lendasid, nägite vikerkaart või pilvi, siis on oodata abi ning kellegi soosingut.

TOIT:

Täna on kasulik süüa kerget toitu: salateid, pähkleid, rohelisi herneid ning kõiki luuviljalisi.

SOODSAD VÄRVID: luitunud ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja kirevad toonid.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee