Horoskoop

AVESTA 11. juuni | Juuste ja küüntelõikus tähistab vabanemist vanast taagast 

Kai Tamm, 11. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: „tee kõike, mis sulle meeldib, lõika juukseid ja küüsi.” See on teadvuse vabanemise päev, mil juuste ja küüntelõikus tähistab vabanemist vanast taagast. Soodsad on kollektiivsed üritused. Tänane päev avab sulle uue tee, kui oled teinud oma valiku.

Päeva esimesel poolel jätkub maagiline energia muundamise päev, mil ei tohi olla egoistlik ega hoolimatu, sest siis hakkab energia tööle sinu vastu. Kell 14.21 algab saatanlik nägemuste, illusioonide ja pettuste kuutsükli 9.päev. Ole tähelepanelik ja jälgi, mis sinu ümber tegelikult toimub. Kui tunned, et miski sind rõhub, siis tee puhastavaid rituaale ja harjutusi. Eriti hea on teha jalgadele meresoola vanni.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see  ootamatut edu ning õnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel. Udu ja soo tähistavad haiguseid ja aeglustumist.

TOIT:

Toit peab olema kerge ja õhuline, kuid peamine on peen ning meeldiv aroom.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee