Müstika

AVESTA 12. juuni | Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on see päev (1)

Kai Tamm, 12. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: ”hävita kahjulikke loomi ja olendeid.” See on üsna raske päev, sest aktiviseeruvad mustad jõud. Ole väga tähelepanelik, jälgi iga väiksematki pisiasja, tee ka kõige mustemat tööd, kui seda on vaja teha. See on usu ja südametunnistuse proov tegudes, immuunsuse kontroll: kas tuleb ligi igasugune halbus: haigused, kahjulikud tutvused vms. Mida puhtam on sinu südametunnistus, seda kergem on see päev.

Ole positiivne ja kindlameelne, sest see aitab läbi murda päeva esimesel poolel valitsevastest saatanlikest kuutsükli 9nda päeva energiatest. Kell 15.49 annavad pinged järgi ja algab kuutsükli 10.päev. See on hea päev, et tulla tagasi oma juurte juurde, tugevdada, korrastada ning kindlustada oma kodu.

PÄEVA MÄRGID:

Ootamatu vihma kätte sattumine või lihtsalt märjaks saamine ennustab kaitset ja abi kõrgemalt. Purunenud pärlid, mahakukkunud kõrvarõngad või kiikumajäänud sõrmus on needuse, laostumise või kaotuse märgiks. Hea kui sa tänase ja homse päikesetõusu vahel üldse und ei näinud. Eriti halvad on selged ja kirkad unenäod. Ainus hea unenägu on vihma käes olemine, sest see on puhastumise märk.

TOIT:

Täna on kasulik paastuda. Kui paastuda ei soovi, siis sobivad soolased piimatoidud, pannkoogid, kohupiim, leib.

SOODSAD VÄRVID: valge ning musta ja punase või mürkrohelise ja kollase kombinatsioonid.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, pruun ja violetne.