Kultuur

VAATA | Egert Milderi uus muusikavideo viib muuhulgas Pablo Escobari suvevillasse  

Toimetas Jaane Tomps, 6. juuni 2019, 13:06
Foto: Pressimaterjal
Egert Milderi kaasakiskuvale singlile “U” ilmus täna suvine muusikavideo, mis on filmitud Colombias. Vastvalminud video viib vaataja endise narkoparuni Pablo Escobari peohäärberist pisikesse Palomino rannakülla, sealt värvilisse Kariibimere rannikulinna Cartagenasse ja siis tagasi kunagise mõrvapealinna Medellini krimisüdamesse Comuna 13.“See oli üks väga rets reis ja millised kontrastid! Igatahes on suur rõõm seda muusikavideot teiega jagada ja loodan, et leiate sellest enda järgmisteks seiklusteks palju inspiratsiooni,” ütleb Egert.

Singel “U” oli aprillikuus Raadio 2 kõige mängitum lugu ning see on kirjutatud koos kahe andeka muusiku Kaspar Kalluste ja Matteo Capreoliga. Egerti sõnul on tegemist tema esimese 100% armastuslooga ning samuti kätkeb laul ise endas palju mälestusi erinevatest põnevatest paikadest maailmas.
Egert Milder on laulja-laulukirjutaja, kelle esiksingel “Live+Love+Grow” ilmus eelmisel sügisel ning jõudis Raadio 2 Aastahiti esikümnesse. Egert osales laulukirjutajana ka tänavusel Eesti Laulul, kus oli kaasautoriks nii ansambli ÖED energiast pakataval laulul “Õhuloss” kui ka finaali jõudnud Kerli Kivilaane esitatud lool “Cold Love”.