Ilu ja mood

Kas varbavaheplätudega ei sobigi enam randa minna? 

Eiris Teeveere, 8. juuni 2019, 17:19
1. Zara 19,95 € 
Kui arvad, et varbavaheplätud on rannajalanõud, siis arva uuesti. Võib öelda, et sellised jalavarjud on endalt liiva maha raputanud ning õige moejünger kannab neid hoopis teistsuguses keskkonnas.

Kummist varbavaheplätud on juba aastaid olnud rannaklassika. Kuid nende kandmisele linnatänavatel vaadati veidi viltugi. Eriti kõva häälega kippusid moemaanid aga karjuma, kui keegi julges neid sobitada veidi viisakamate, mitte rannagarderoobi kuuluvate riietega. Kui varem nimetati sellist asja korralikuks moeämbriks, siis nüüd peavad need nii-öelda moeeksperdid oma sõnu sööma. Nimelt on plätudest saanud arvestatavad jalanõud igal pool ning nende kandja tee ei pea sugugi ainult randa viima.

Foto: Vida Press

Kui tahad näidata, et oled eriti moekas, tuleks varbavaheplätusid sobitada kokku just viisakate ja võiks öelda, et isegi pidulike riietega. Sellist, veidi veidrana tunduvat kooslust sai esimest korda näha tegelikult juba mullu Kopenhaageni moenädalal, kui tuntud moetibid ilmusid kaamerasilma ette, kandes pikki pidulikke kleite ja varbavaheplätusid. Sealt korjasid idee kohe üles nii Ameerika kui ka Austraalia moemaanid ning selleks suveks ongi sellest saanud ülemaailmne hullus.

Foto: Vida Press

Seega, kui sinugi peokingad hõõruvad ja on ebamugavad, siis tegelikult võid kõiki suve vähem või rohkem pidulikke üritusi väisata ka varbavaheplätudes, ilma et keegi sind hukka mõistaks.  

1. Zara 19,95 € 
2. Gant 39,99 € (Tallinna Kaubamaja) 
3. H&M 4,99 € 

Samal teemal

28. juuli 2019, 20:02
JÄRELVAADATAV | Tiitlikaitsja murdis liidermeeskonna penaltiseerias