Horoskoop

AVESTA 13. juuni | Osta uusi asju ja too need koju! 

Kai Tamm, täna, 07:00
 Pixabay
Vanades tekstides kõlab tänase Päikese päeva deviis nii: „osta uusi asju ja too need koju”. Päev on pühendatud Kõrgeimale Tõele, õiglusele, ustavusele ning heategevusele. Anna armuande, tee kingitusi ja aita abivajajaid. Uusi asju ei alustata, kuid määratakse edaspidine tegevus, valitakse tee. Päev on seotud harmoonia, rahu, vaikuse ning õnnistusega.

Suure osa päevast kestab kuutsükli 10.päev, mille märksõnad on purskkaev ja allikas. Mediteeri ja süvene oma juurtesse, sest see avab tarkuselätted, mille abil on võimalik korrigeerida oma minevikku ning seega ka tulevikku. Inimesed käituvad paljus alateadlikult. Tänane peamine ülesanne on saavutada vaimne iseseisvus. Kell 17.17 algab kuutsükli 11. päev, millega koos tärkavad loomingulised jõud, mida peab oskama valitseda.

PÄEVA MÄRGID:

Kui ärkasid linnulaulu peale, siis on see lähemal ajal saabuva suure edu ja rõõmu aluseks. Ühtegi leitud asja pole soovitav üles võtta, kuna sellega võtad endale võõra karma. Kui miski koju ununes, on see halb märk. Kui võimalik, palu see asi kellelgi ära tuua. On oluline, et sa üle oma korteri või maja läve ei astuks. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest täituvad vaid konkreetsed. Mida kirkam oli uni, seda kiiremini täitub.

TOIT:

Soovitav on juua palju piima, süüa porgandit, seeni, meega kohupiima, võiga putrusid.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, roosa.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja pruun. 

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee