Müstika

AVESTA 14. juuni | Ei tohi laskuda ebareaalsetesse plaanidesse ega ideedesse 

Kai Tamm, 14. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase Päikese päeva lühideviis kõlab nii: „paarita loomi,” mis on seotud varanduse kasvuga, sest päev on pühendatud kasumile, rikkusele ja jõukusele. See on tegude algus, mis nõuavad suurt tööd. Ei tohi laskuda ebareaalsetesse plaanidesse ega ideedesse. Maine ja reaalne päev. Kõik alustatu tuleb viia lõpule.

Kestev kuutsükli 11.päev on seotud energia avanemisega, mis manitseb tähelepanelikkusele toimuva suhtes. Täna kontrollitakse sinu plaanide ja otsuste tõesust ning see on nagu aususe ja hingejõu eksam. Kas jääd truuks enese sisemistele väärtustele või lähed kergema vastupanu kõverat teed. Ära võta ette midagi, mille lõpptulemust sa ei oska ette näha. Kell 17.24, algab kuutsükli 12.päev, mis toob kaasa vaimsuse, rahunemise ning aura tugevnemise.

PÄEVA MÄRGID:

Parim märk on täna raha saamine, s.t. seda tuleb veelgi. Kui kohtad kodust väljudes täis kottide või ämbritega inimest, on see saabuva heaolu, abi ja varanduse suurendamise märk. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, siis ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, siis on saabumas edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike mida hing ihkab, kuid toit peab olema mitmekesine. Juua võib valget kuiva veini.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, valge, oranž ja bordoopunane.

EBASOODSAD VÄRVID: must, sinine ja lilla.