Müstika

AVESTA 15. juuni | Asu pikale reisile, et tervena tagasi tulla! 

Kai Tamm, 15. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase Päikese päeva lühideviis on: „asu pikale reisile, et tervena tagasi tulla.” See on küllaltki passiivne päev, mil pole hea alustada uusi asju. Oled taevase kontrolli all ja seepärast tuleb hoolega jälgida vastastikuse suhtlemise reegleid. Päeva suurim patt on valetamine. Ole külalislahke ja viisakas.

Kestva kuutsükli 12.päeva sümbol on püha graal ning see on armastuse, rahunemise ja kaastunde päev. Inimese aura tugevneb ning tänu sellele on tema mõju ümbritsevale suur. Tee kingitusi, täida soove ja aita abivajajaid. Kell 20.09 algab asjade keerise päev. Analüüsi ausalt oma tänase päeva tegevust, sest see avab sulle homseks uued võimalused.

PÄEVA MÄRGID:

Heaks endeks on leida võtmed, mis tähendab maja omandamist või edukat reisi. Vihma kätte sattumine, kui päike paistab või vikerkaare all seismine on täna väga heaks märgiks: siis võib soovida oma salajasemaidki soove ja need täituvad. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kui magasid avatud akna või lageda taeva all. Kui nägid unes riideid või riietusid, siis püüab keegi oma probleeme sulle kaela veeretada. Kui nägid unes, et avasid uksi või sisenesid majja, siis algab uus periood sinu elus.

TOIT:

peab olema mitmekesine, õhuline, kerge ja soovitavalt vedel. Kasulik on süüa piima ja eriti hapupiimatoite.

SOODSAD VÄRVID: helesinine, kuldne ja punane.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline ja pruun.