Müstika

AVESTA 16. juuni | Ära võta ravimeid! 

Kai Tamm, 16. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase Päikese päeva lühideviis kõlab nii: „ära võta ravimeid.” See on kriitiline päev, mis on seotud maa, maapõue ja selle saladustega. Ära lõbutse ega pidutse. Ära alusta uusi asju. Suhtle nii vähe kui võimalik. Ole ligemal maale ja tee tõsist tööd. Täna on ühtlasi maa-apteegi päev ja korjatud ravimtaimedes ning neist valmistatud ravimites on vägi.

Ära anna lubadusi ega tee tulevikuplaane, sest seda keelab tänane kuutsükli 13.päev. Kui sul on probleeme, siis otsi minevikust üles nende algpõhjused. Vastasel juhul keerled oma probleemides nagu orav rattas. Kasulik on teha hingamisharjutusi ning puhastada oma hinge, vaimu ja keha. Kell 21.29 algab kuutsükli 14.päev. Väga kasulik on uurida pühasid raamatuid või tekste, sest neist võid saada salajasi teateid.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või kui ainult näis, et hüüti, siis saad abi kaitseinglilt. Raskeid elumuutusi ennustab purunenud või tuulega avanenud aken. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed unenäod, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, siis on loota kaitset ja edu.

TOIT:

Täna võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Kasulikud on leiva ja saiatooted, mis on valmistatud kergitusaineteta.

SOODSAD VÄRVID: must, tumesinine ja pruun.

EBASOODSAD VÄRVID: oranž ja punane.