Müstika

AVESTA 18. juuni | Lõika juukseid ja küüsi! 

Kai Tamm, 18. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päikese päeva lühideviis kõlab nii: „lõika juukseid ja küüsi. Kui tahad erilist last, siis viljasta ta.” Päeva märksõna on Püha Vaim ning see on igaviku ja igavese valguse päev. Ära tee tõsiseid tegusid ega loo kontakte. Lükka edasi kõik, mida vähegi lükata annab. Pühenda see päev kokkuvõtete tegemisele möödunud kuust ja kogu homseks stardienergiat.

Eile õhtul alanud saatanlik kuutsükli 15.päev väga tugevalt ei mõju, kuna Kuu loojub juba kella kuue paiku hommikul. Samas tuleb oma tegemistes ja ütlemistes siiski ettevaatlik olla. Kui nägid öösel painajalikke unenägusid, siis tee jalgadele soolavanni, käi külma duši all ning puhasta oma voodi. Selleks tuleb voodi kohal aeglaselt küünalt liigutada kuni küünal enam ei pragise ega aja musta suitsu.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sinu kell jääb täna juhuslikult seisma, siis tähendab see halva perioodi lõppu sinu elus ning toimub üleminek teisele tasandile. Kui näed välku või ootamatut valgust, siis räägib see valgustumisest ja selgeltnägija võimete omandamisest. Lihtsalt ilusa või vääriskivi leidmine toob õnne, toetust ja abi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid eredad ja kirkad unenäod, mille peale ärkasid ja mida lõpuni mäletad.

TOIT:

Kasulik on süüa piimatoite, eriti hapupiimatooteid: kohupiima, jogurtit, keefiri. Alkohoolsetest jookidest sobib valge vein.

SOODSAD VÄRVID: kõik peale musta.