Müstika

AVESTA 17. juuni | Paranda ja õmble riideid! 

Kai Tamm, 17. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase Päikese päeva lühideviis kõlab nii: „paranda ja õmble riideid. Öösel tee sugu, et laps tuleks terava mõistuse ja hea iseloomuga.” Päev on seotud Püha Sõnaga. See on maagiline päev, mil sõnadega luuakse tulevikku. Jälgi hoolega, millest ja mida räägid. Loe palveid, laula mantraid, mediteeri. Õhtul käi saunas, tunne elust rõõmu ja naera iseenda vigade üle.

Kestab kuutsükli 14.päev ning see asetab rõhu uutele ideedele ja ettevõtmistele. Need saavad hea stardienergia ja see päev tuleb kindlasti ära kasutada. Peamine on näha perspektiive ja võimalusi. Täiskuuaeg aitab näha ebakohti. Kell 22.40 algab saatanlik hinge kiusatuste päev.

PÄEVA MÄRGID:

Kui aevastasid kohe peale ärkamist, eriti kui aevastasid 3x järjest, siis tuleb päev edukas ja rõõmurikas. Kui kuuled juhuslikult endast räägitavat ja kuuled oma nime, siis on sul tugev taevane kaitse. Tugev tuul selja tagant näitab, et oled õigel teel. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tõesed kui kuulsid unes hääli ja neid tõlgendatakse otse. Sulle võidi unes anda juhtnööre, kuidas end parandada ja mida teha, et elu paraneks.

TOIT:

Kasulik on süüa köögiviljasuppe, õliga valmistatud salateid, kapsa ja porgandi pirukaid, värsket kapsast.

SOODSAD VÄRVID: kuldne, kollane, helelilla ning muud kirevad ja erksad toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: ühetoonilised ja tumedad, pruunid ja rohelised.