Müstika

AVESTA 19. juuni | Joo veini ja abiellu! (1)

Kai Tamm, 19. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase Päikese päeva lühideviis kõlab nii: „joo veini ja abiellu.” See on uue päikesepäevade tsükli esimene päev ning selle sümbol on Looja. Tänane päev kaitseb neid, kes on jõudnud õpetuse juurde. Tee plaane järgnevaks kuuks, alusta uute ettevõtmistega. See on lahingu algus, valiku päev ning kõik peab olema hoolikalt läbimõeldud, sest kiiruga ja hooletult tehtud plaanid luhtuvad.

Kuutsükli 16.päev on väga puhas. Astraalse ja füüsilise keha vahel valitseb harmoonia. Paranevad abielusuhted, suureneb seksuaalenergia ja koos sellega ka intuitsioon, kuid seks lihtsalt seksi pärast pole soovitav. Kasuta päeva selleks, et saavutada sisemine rahu ning ole kõiges mõõdutundeline.

PÄEVA MÄRGID:

Kui leiad särava, hiilgava eseme, siis ootab sind edu; kui naela, siis saad toetuse. Suurt rõõmu ennustab sinu kohal lööv välk. Kogu päeva saatev linnulaul tunnistab esivanemate abist, neid tuleb meenutada. Kui laualt kukub toit maha, siis on see hoiatus varguse, röövi või vägivalla eest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid erksaid unenägusid. Kui nägid unes tuld, siis tähistab see kõikide vaenlaste “ära põletamist”. Kui nägid unes välku, siis on oodata elumuutust paremusele.

TOIT:

Hea on küpsetada pannkooke ning pirukaid. Juua võib punast, maitsestatud veini või hõõgveini.

SOODSAD VÄRVID: Heledad ja kirkad. Rohkem sära!

EBASOODSAD VÄRVID: tumedad ja sünged.