Suhted

BUSSIJUHTIDE HIRM: keskealine naine käib pealesuruvalt flirtimas (56)

Ohtuleht.ee, 13. juuni 2019, 10:50
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Enamuse aastast veedan Soomes töötades, aga suvel käin sõbra firmas turiste vedamas. Saab natuke rohkem kodumaal olla ja siin lisa teenida. Tänavune hooaeg on aga väga eriliseks osutunud,“ räägib Madis, et bussijuhte terroriseerib Viljandis üks liialt agar naine.

„Olen käinud kooride ja klassiekskursioonidega, kuid viimased nädalad olen seda naist juba neljal korral kohanud. Sõidame lossimägedesse, pargin ära – ta nagu passiks, et kliendid läheks oma rada kõndima, et siis minu juurde bussi karata,“ kirjeldab Madis korduvat situatsiooni, kus umbes 40aastane naine flirdiga bussijuhte tülitab.

„Esimene kord arvasin, et tal mingi mure või otsib juhatust kuhugi, aga niisama lobises. Rääkisin alguses kaasa, aga ta nii lähedale tükkis, et tõusin rooli tagant ja hakkasin asjatama. Lõpuks andsin märku, et pean minema. Pani kätt õlale ja jutt muutus sosinaks. Õnneks ta lahkus,“ on Madis ka kolleegidega sel teemal rääkinud – ka üks teine juht on sama naisega parklas kohtunud.

„Kõigest nädal hiljem olin bussiga samas kohas. Ja naine kah kohe platsis! Palavaga hoiad ukse lahti ja käid ise kah bussist väljas – tema supsti kohe bussis. Ütlesin kohe, et meil firma ei luba võõraid bussi, tuleb jama. Ta vastu, et ega keegi aru ei saa- ta näeb välja nagu klient,“ tunneb Madis end ahistatuna.

„Muidu kena naine ja kõik, aga ma teen tööd, ma ei otsi omale kaaslast eluks ega ööks. Ja miks ta pidevalt seal busside vahet käib? Peas ei ole ikka kõik korras, aga mis mina teha saan? Kutsun politsei järgmine kord? Endal juba vastik sõita sel marsruudil. On see elu ikka muutunud, kui juba tööd tehes pead justkui hiilima, et keegi sind ahistama ei tuleks,“ on Madis viimased korrad grupiga juba lihtsalt kaasas käinud, et end võõra naise käest päästa.