Müstika

AVESTA 20. juuni | Õilsate mõtete, sõnamaagia, teadmiste ning kaastundlikkuse päev 

Kai Tamm, 20. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis kõlab vanades tekstides nii: „riietu uutesse riietesse“. See on õilsate mõtete, sõnamaagia, teadmiste ning kaastundlikkuse päev. Hea päev, et loobuda vanadest harjumustest. Puhasta oma mõtted, et näeksid selgelt tulevikuvõimalusi. Suhtle teistega, et leida uusi ideesid ning avastada uut. Anna edasi oma teadmisi, kuid ära suru peale oma mõttelaadi.

Kuutsükli 17.päev esindab sisemist vabadust ja rõõmu. Päevale on iseloomulik ekstaas ja vaimustunud olek. Kogu endasse rõõmu ja positiivseid mõtteid. Korralda seltskondlik koosviibimine, kus saad vahetada mõtteid ja ideesid. Kuid loobu ettepanekutest, mis piiravad sinu isiklikku vabadust.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodust väljudes puhub tuul külje pealt, siis oled taevaste jõudude kaitse all. Raha või metallesemete leidmine on halb märk ja toob needust, kaotusi või ebaõnne. Kui sind hüütakse mitu korda nimepidi, siis tähistab see sinu seisundi paranemist ja soovi täitumist. Siis tuleb kohe midagi soovida. Kui täna ostetud ese puruneb, kaob või rebeneb, siis ei tohi sa kuu aja jooksul midagi osta. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes teed, reisi, puud, siis tähistab see heaolu, muutust paremusele, soovi täitumist.

TOIT:

Süüa tuleb kerget ja lihtsat toitu: salateid, võileibu, suupisteid.

SOODSAD VÄRVID: kollane, helesinine ja rohekassinine.

EBASOODSAD VÄRVID: punane, oranž ja lilla