Müstika

AVESTA 21. juuni | Päev on seotud varanduse ja raha kogumisega 

Kai Tamm, 21. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: mine tule altarile. See on kõrgeima õigluse, ideaalse maailmakorra, religiooni ning algse, loova tule päev. Aarialased on tulekummardajad ning seepärast on see päev väga tähtis. Päev on seotud varanduse ja raha kogumisega ning seetõttu ei ole hea teha sisseoste ega muul viisil raha kulutada või välja anda. Samas on täna suvine pööripäev, mida igati sobib tähistada tule tegemisega.

Kuutsükli 18.päeva märksõna on võrdlus ja kõik, mis täna meie ümber toimub on meie enese olemuse ja tegude peegelpilt. Päev nõuab tegelemist oma olemuse ja hingelise arenguga. Igal juhul tuleb võidelda instinktide, madalate kirgede ja liigse eneseimetlusega.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kodust välja minnes kuuled koera haukumist, siis on see edu õnne ja sõbra saamise märk. Samuti, kui leiate puust või nahast eseme. Hea märk, kui sind päeva jooksul saadab muusika ja laul. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest pööra tähelepanu vaid konkreetsetele unenägudele, kus oli selge, mida tegid või kuhu läksid. Kui nägid unes sööki või tegid süüa, siis on see materiaalse heaolu märk. Kui relvi või verevalamist, siis tähistab see saabuvaid katsumusi või haigust.

TOIT:

Kõige kasulikum on omavalmistatud toit, aga eriti küpsetised, millest parimad on seenepirukad.

SOODSAD VÄRVID: tumedad ja sügavad punase ning sinise varjundid.

EBASOODSAD VÄRVID: roheline, kollakasroheline ja mürgised toonid.