Horoskoop

AVESTA 23. juuni | See on maale ja maisusele pühendatud päev (1)

Kai Tamm, 23. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: „hari maad“. See on maale ja maisusele pühendatud päev. Reostatud ja rüvetatud maa peab taas õitsema eredates värvides läbi hooliva inimese armastavate käte. Iga aarialase püha kohus oli hoida maad puhtana. Samuti on see päev pühendatud aususele, hingepuhtusele, vaimsele ja materiaalsele rikkusele.

Kuutsükli 20.päeva üks sümbol on eluring. Kosmiline energia aitab kaasa vaimsele ümberkujunemisele ning avaneda võivad nägijaanded. Kui sa eelnenud päevade energiatega ei töötanud, siis on see päev raske ning sel juhul tuleb tegeleda vaid koduste tööde ning perekondlike probleemidega.

PÄEVA MÄRGID:

Hea, kui näed palju leiba, leivapuru või näed palju linde, sest see ennustab rikkust ja abi raskel momendil. Kui leiad puust eseme, siis saad abi ametikõrgendusel. Kui jalanõud lähevad katki, siis on see hoiatus kaitsetuse eest. Tekkiv nahalööve näitab äärmusliku olukorra venimist, oled ise süüdi ebakõlades. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud eredad unenäod ei tähenda midagi, välja arvatud mõned. Kui nägid unes, et harisid maad või töötasid põllul, siis on oodata edu ja õnne. Kui nägid unes, et sõid, eriti kui sõid leiba, siis tähistab see rikkust.

TOIT:

Kasulik on süüa magusat, veega ja rosinatega keedetud riisiputru. Samuti on kasulikud kaalika ja peeditoidud. Piira vedelike tarbimist.

SOODSAD VÄRVID: rahustavad ja pastelsed.

EBASOODSAD VÄRVID: erksad ja kirkad.

TOIMETAJA

+372 5295 983
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee