Inimesed

Owe Petersell: see on praeguse ühiskonna märk, et reageerivad nii poliitikud ise kui ka televaatajad 

Helle Rudi, 26. juuni 2019, 08:00
OTSE-EETRI FÄNN: Siin-ja-praegu-tunne on Owe jaoks hästi oluline. Kui otse-eetris midagi sassi läheb, ei kuku maailm sellest kokku. «Tutvustasin Gaute Kivistikku kui aasta ema,» meenutab ta ühte lõbusamat apsakat.Foto: Martin Ahven

«Enne telesse tulekut kujutasin ette, et mul jääb vaba aega ka,» naerab saatejuht Owe Petersell, kellel on selja taga esimene hooaeg «Terevisioonis».

Pärast lahkumist raadiost Elmar lubas Owe (47) teha pikema meediapausi. Kõik sujus ja temast sai Tallinna botaanikaaia turundusjuht, kes vastas mõnikord töökirjadele lausa palmi alt. 2017. aasta detsembris tunnustati raadiohäält Kuldmikrofoniga ja tollel peol võttis päevakangelase natist kinni Vikerraadio peatoimetaja Ingrid Peek. Pool aastat hiljem alustas Owe oma meelelahutussaatega samas raadios. Kui annad sõrme, võtavad terve käe. Natuke hiljem tuli pakkumine ka ETV saatest «Terevisioon». «Kaheksa kuud seda meediapausi tuligi. See on nüüd määratlemise küsimus, kas tegemist on pika või lühikese ajaga,» viskab saatejuht nalja.

Poliitika ja ilm

Edasi lugemiseks: