Müstika

AVESTA 26. juuni | Pese pead ning lõika juukseid ja küüsi 

Kai Tamm, 26. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis on: pese pead ning lõika juukseid ja küüsi. See on puhta lehe ja õnnistuse päev, mil võib alustada uut elu. See on vabanemine mittevajalikust ja üleminek uude kvaliteeti. Kummaline päev, mil võib juhtuda imesid ning mil inimene võib saada hvarna – kõrgeima õnnistuse ja jumaliku ettehoolduse. Selle saavad need, kes selle õiglase valiku ja tegudega ära on teeninud. Päeva mõte on vabanemine, valgustumine ja muundumine.

Kuutsükli 23 .päev on saatanlike mõjudega, mõttetu tigeduse, agressiooni ja kannatamatuse päev. Ära allu ahvatlustele ega provokatsioonidele, kuid halvim mõte on kättemaksuhimu. Kasulik on teha puhastavaid protseduure, käia saunas ning tuua koju kaitsetalismane.

PÄEVA MÄRGID:

Hea, kui välgud ja müristamine järgnevad mõnele sinu lausele, sest see on neile kinnituseks. Kui miski kukub taevast sulle peale, siis ennustab see ootamatut elumuutust. Kui takerdud kuhugi ja kukud, siis on see hoiatus, et lased oma elus mööda mingi hea šansi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes äikest, välku, tuld, siis ootab sind täielik elumuutus. Kui nägid unes taevast, tähti või lendasid unes, siis on oodata soosingut, ametikõrgendust, soovi täitumist.

TOIT:

Täna võib süüa kõike, mida hing ihkab.

SOODSAD VÄRVID: erksad ja kirevad.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, punakaspruun ja monotoonsed toonid.