Müstika

AVESTA 27. juuni | Ära laiskle ega logele vaid kasuta päeva energiat millegi loomiseks 

Kai Tamm, 27. juuni 2019, 09:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis kõlab vanades tekstides nii: asu teele, mine jalutama ja ära küpseta leiba. Päeva märksõna on taevane tuli, loov tuli, millest on sündinud kogu maailm ja ilmaruum. Päeva olemus on loomingulisuse mitmetahulisus ja suur võimsus. Ära laiskle ega logele vaid kasuta päeva energiat millegi loomiseks, tõsisteks tegudeks ja uute asjade alustamiseks.

Kuutsükli 24.päev esindab viljakust ja viljastamist, sest üks selle päeva sümbol on fallos. See on seksuaalenergia avanemise päev, mis soosib ühtimist ja viljastamist, kuid mitte liiderdamist. Seda energiat saab sublimeerida loomingus ja asjadele loominguline lähenemine avab uued võimalused. Hea päev ravimiseks, ravitsemiseks ning taimeravimite valmistamiseks.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind tabab kuumahoog, kõrvad tulitavad, suu kuivab, siis näitab see energia tõusu, tervise taastamist ja tugevnemist. Kui külmetad ning ei saa kuidagi sooja, siis on see hoiatus haiguse, languse, depressiooni eest, sest kaitseingel pöörab sinust ära. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse ei näinud und või ei mäleta seda. Väljaarvatud juhul, kui nägid ühes kohas palju inimesi, kuid see puudutab rohkem sinu lähedasi.

TOIT:

Tuleb intensiivselt toituda, kuid sööma peab vaid energiarikast ning kergelt omastatavat ja kuuma toitu.

SOODSAD VÄRVID: kollane, tumepunane ja pruun. Kasuks tulevad ka säravad riideid.

EBASOODSAD VÄRVID: külmad toonid.