Müstika

AVESTA 28. juuni | Hoia veest eemale ja ära ärrita teda! 

Kai Tamm, 28. juuni 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikesepäeva lühideviis on: Hoia veest eemale ja ära ärrita teda! See on taevaste vete päev, mil tuleb võimalikult palju viibida looduses ning puhata. Mine voolava vee äärde, mediteeri ning kui soovid, siis kurda talle oma muresid. Sinu ümber on võimsad stiihiad, kes saavad sulle abiks olla kõiges. Tuli hävitab, kuid ka loob; vesi viib ära ja süvendab intuitsiooni ning taju; maa ja puud-taimed annavad energiat; taevas kuulab palveid ning jagab õnnistust ja tuul toob muutusi.

Kuutsükli 25.päeva tähised on kontsentratsioon ja fantaasia. See on hea võimalus laiendada oma tegutsemisareaali või selles osas plaane teha. Selleks, et kasutada selle päeva energiat peab olema sisemiselt puhas.

PÄEVA MÄRGID:

Kui sind juhuslikult veega üle valatakse või satud vihma kätte, siis tulevad ilmsiks saladused. Kui kogemata lõhud veega nõu, siis ennustab see varanduse või raha saamist. Väga halb, kui vaevled unetuse küüsis, sest see näitab, et oled solvanud taevast vetevalitsejat. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud. Kui nägid unes seeni, siis tähistab see head tervist ning varanduse suurenemist; kui kalu, siis õnne; kui linde, siis häid uudiseid.

TOIT:

Hea on süüa piimasaadusi ja –toite. Kasulikud on kõik mahlased puuviljad. Samuti juurviljatoidud.

SOODSAD VÄRVID: rohekashall, helesinine ja tumedad toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: punane ja muud erksad toonid.