Kultuur

Ekraanile jõuab uus skandaalne tõsielusari „Eksid“ (1)

Toimetas Naisteleht.ee, 28. juuni 2019, 11:00
Foto: Pressimaterjal
Kui mõned aastat tagasi vallutas Eesti televaatajate südamed skandaalne reality "Puhkus Mehhikos", siis alates tänasest on TV6el varuks midagi veel pöörasemat! Täna õhtul alustab TV6 ekraanil uhiuus Ukraina skandaalne tõsielusari „Eksid“. Telesaates osalejad ei ole mitte tavalised paarid, vaid endised kallimad ehk eksid!

On ainult kaks võimalust – need kuumaverelised mehed ja naised, kas armastavad teineteist siiani või tahavad hoopis üksteist maha lüüa. Või mõlemat korraga! Armukadedus, vihkamine, armastus ja teised emotsionaalsed tunded tiritakse eksperimentidega halastamatult vaatajate ette kõige valusamal viisil.

„Eksid“ on meeldivalt vulgaarne, tunnetest tulvil ja aus tõsielusari tõelistest suhetest, milles on nii ängistust, armastust, viha, soovunelmaid kui ka varjatud ihasid. Saates osalevad kümme paari, kes hakkavad elama ühise katuse all. Eksperimendi huvides elavad naised ja mehed eraldi. Igal nädalal läbitakse katseid, mis aitavad paljastada osaliste tõelist olemust, partnerite omavahelist suhet, nende kõige intiimsemaid saladusi ja tõelisi soove. Iga nädala lõpus peab üks paar saatest lahkuma. Paar, kes suudab kõik katsed edukalt läbida ja teineteise tunnetes selgusele jõuda, võidab kopsaka rahalise auhinna.

Uus tõsielusari „Eksid“ stardib täna õhtul kell 21.30 TV6 ekraanil!