Suhted

Kuidas leida küpses eas see ainus ja õige? (9)

Katrin Helend-Aaviku, 28. juuni 2019, 20:58
Foto: Vida Press
„Mõtlesin, et kes teab, milline vanamees mul uksest sisse astub!“ meenutab pensionieas Linda muheldes kohtumist üle pika aja oma kunagise lapsepõlvesõbraga. Uksest astus aga sisse nooruslik härrasmees ja armastus ei lasknud end kaua oodata. „Ta on vanuse poolest vanamees küll, aga näeb kümme aastat noorem välja!“ kiidab Linda humoorikalt. „Ta on väga viisakas ja tähelepanelik. Mu naabrinaised on kõik temast vaimustuses!“

Noorena on kaaslast leida üsna lihtne. Nii räägitakse. Teda võib kohata koolis, huviringis, klubis või isegi sotsiaalmeedias. Sõprade ring on lai, noor hing on erk ja avatud, valmis uuteks tutvusteks. Küpsemas eas on kaaslast või veelgi enam hingesugulast leida aga pisut keerulisem. Nii räägitakse.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

6. juuli 2019, 00:01
„Ta pole sinu vääriline“, „Selline hilpharakas!“, „Kui nilbeid nalju ta teeb!“ ehk mida teha, kui lähedased su kallimat maha teevad?
25. juuni 2019, 19:00
SEKS KULDSES EAS? Naudi mõnuga, aga arvesta nende 13 olulise seigaga!

9 KOMMENTAARI

t
to Joh! 6. juuli 2019, 08:42
sõber on see, keda sa ei reeda ja sõpra ei saa otsida, see on sinu kaitseinglite töö - sõber sulle anda ja sinu tarkus- tunda ära sõber. Armastu...
(loe edasi)
n
naine 2. juuli 2019, 09:39
Keskmisest east ülespoole vajavad , kui vajavad, inimesed vastasoost isikut sõbraks. Nämmutamine ihuliste asjade üle ses eas on labane.
Loe kõiki (9)