Ilu ja mood

KANNA, PROOVI JA VÄRVI | Mis uudist ilumaailmas? 

Helen Perk, 7. juuli 2019, 10:30
Naha testimine AphothekasFoto: KALEV LILLEORG
KANNA

Kõrvast kaela

Ehtekunstnik Tanel Veenre tuntud kõrvamarjad on tänaseks vist iga naise ehtelaeka pärliteks. Nüüd tuleb aga suur ja nii kaua oodatud uudis! Nimelt kolisid marjad lõpuks ometi kõrvast sujuvalt kaela ja küpsevad nüüd ripatsi kujul. Tõelisest värvide vikerkaarest on lausa võimatu uut lemmikut valida. Ripatsi hind on 39.00. Rohkem saad uudistada www.tvj.ee.

PROOVI 

Millist kreemi valida?

Sageli pole meil aimugi, miks mõnikord nahk kuivab, siis kimbutab rasusus, pigmentatsioon ehk melaniin või muu probleem. Segadust tekitab ka nahahooldustoodete lai valik, sest kes ütleks, milline on sobiv toode tekkinud nahaprobleemi leevendamiseks. Sel puhul kutsuvadki Apotheka apteegid nahadiagnostikasse, kus niiskuse, rasu ja melaniini mõõtmist nahas tehakse täpse ja kergesti kasutatava aparaadiga. Vastavalt näonaha diagnostika tulemustele soovitab proviisor kohe ka koduseks hoolduseks mõeldud tooteid. Teenuse hind on 5.00. Püsikliendile tasuta.

Naha testimine AphothekasFoto: KALEV LILLEORG

MOES

Neoon on toon

Kui suvi, siis värvid. Kui suvi, siis OPI Neon kollektsioon! Ka kõige tagasihoidlikumad võiksid sel suvel neooni oma küüsi ehtima valida, sest pole kuumemat paari kui jumekas nahk ehitud särtsaka küünelakiga. Ja nagu ikka, ei saa OPI puhul üle ega ümber lahedatest värvitoonidele antud nimedest, nagu näiteks lõunamaine türkiis «Music Is My Muse» või mahlane oranž «Orange You A Rock Star?». Hea valiku leiab näiteks Kaubamajast, ühe laki hind on 11.99.