Inimesed

Heino Seljamaa sai Rootsis kaduma läinud pojaga ühendust: Orm on elus ja terve! (15)

Naisteleht.ee, 3. juuli 2019, 09:02
HEINO SELJAMAA Tags: Heino SeljamaFoto: Rauno Vahtre
Möödunud nädalavahetusel toimus Rootsis muusikafestival Lollapalooza, mida väisas ka Eesti nukunäitleja ja laulja Heino Seljamaa poeg Orm. Paraku polnud noormees Stockholmist senini koju naasnud ega vanematega ühendust võtnud ja mures isa asus poega sotsiaalmeedia vahendusel taga ajama. Täna hommikul teatas Heino, et Orm on õnneks elus ja terve.

Ameerikast alguse saanud maailmakuulus Lollapalooza korraldati tänavu esimest korda Rootsis. 28. – 30. juunini Stockholmi kesklinnas toimunud festivalil astusid teiste seas üles Lana Del Rey, Foo Fighters, Bring The Horizon jaTravis Scott. Orm Seljamaa aga festivalilt tagasi ei jõudnud ja tema telefon leiti Stockholmi tänavalt. "Kas võiksite tema sõpradele postitada, et iga teade tema kohta on mulle väga oodatud," võttis murelik isa poja klassivennaga sotsiaalmeedia vahendusel ühendust. 

Uudis Ormi kadumisest levis eile kui kulutuli ja tänaseks on poeg oma isaga ühendust võtnud. "Aitäh kõigile, kes kaasa tundsid või muul moel toeks olid! Mu poeg Orm Seljamaa on elus ja terve," kirjutas Heino täna hommikul Facebookis.