Müstika

AVESTA 4. juuli | Täida rituaale, allu kohustustele, hoia korda, harmooniat ja tasakaalu 

Kai Tamm, 4. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis kõlab vanades tekstides nii: kui oled kedagi asjatult süüdistanud, palu Mitralt õiglust ja kahetse. Mitra on Avesta traditsioonis üks kolmest õiglasest kohtunikust ja täna valvab õigluse üle tema jumalik silm. See on range ja eesmärgikindel päev. Täida rituaale, allu kohustustele, hoia korda, harmooniat ja tasakaalu.

Kuutsükli 3. päeval läheb hästi aktiivsetel ja võitlejahingega inimestel. Passiivsed on kergelt haavatavad ja võivad langeda astraalsete rünnete ohvriks. Tegele igapäevaste asjadega ja ära alusta uusi asju. Väga hea päev tegelemiseks idamaiste võitluskunstide, kuid ka muu kehalise treeningu ja puhastavate harjutustega.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad hobuseraua, on see märk, et võid saada autasu või ülenduse. Kui leiad mingi anuma, ootavad sind heaolu, õnn ja edu. Kui leiad värvilise või vääriskivi, saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui leiad nööre või silmuseid, pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised. Kui nägid unes hobuseid, oota abi kõrgemalt poolt.

TOIT: Täna on hea paastuda. Rituaalne söök on leib ja vesi, kuid ka sibul, küüslauk, mädarõigas, pipar. Hea on süüa soolaseid toite.

SOODSAD VÄRVID: kõik sinised toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: kollane ja roheline.