Müstika

AVESTA 5. juuli | Loe tarku raamatuid, palveid ja valmista ette tähtsaid dokumente 

Kai Tamm, 5. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päeva lühideviis kõlab nii: palu Sraošalt hingeõnnistust. Sraoša on teine õiglane kohtunik, kes kaitseb õiglust ja võitleb kurjusejõududega. Ta on kehastunud Jumalik Sõna, mille läbi loodi ja üha uuesti luuakse maailm. Loe tarku raamatuid, palveid ja valmista ette tähtsaid dokumente. Ära lase oma hirmudel enese üle võimust võtta, sest siis on tumedad jõud kohe platsis.

Kuutsükli 4. päeva märksõna on valik hea ja kurja vahel. Hea on lugeda palveid, laulda mantraid, mediteerida, sest kõik see soodustab teadlikku valikut ja ahvatlustele vastu seismist.

PÄEVA MÄRGID: Kui leiad palju sarnaseid metallesemeid, ennustab see ootamatut õnne. Kui sinu peale langeb linnusulg, on oodata edu materiaalsetes asjades. Kui puhub tugev vastutuul, osutatakse sulle abi. Kõik tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud head ja meeldivad unenäod võivad täituda viimse täpsuseni või vastupidi. Täituda võivad ka ebameeldivad unenäod. Kui lendasid unes, ületad raskused. Kui nägid kirikut, templit, tähistab see kannatusi või katsumusi. Kui nägid end peeglist, on karta paljastusi või laimu.

TOIT: Täna on hea süüa pannkooke ja muid ümara kujuga küpsetisi. Pole soovitav juua veini, süüa seeni, rohelist köögivilja ega loomset toitu, eriti kanaliha ja mune.

SOODSAD VÄRVID: valge, kollane, oranž ja tumepunane.

EBASOODSAD VÄRVID: hall, helesinine ja tumedad toonid.