Müstika

AVESTA 7. juuli | Ära solva teisi ega muud elavat (1)

Kai Tamm, 7. juuli 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Päikese päev on pühendatud juurtele, traditsioonidele, esivanematele ja nende hingede austamisele. Ära tee tulevikuplaane ega anna lubadusi. Ära solva teisi ega muud elavat. Tunneta end kui osakest loodust. Veeda võimalikult palju aega vabas looduses ja soovitavalt kõrgemates kohtades.

Kell 10.34 algav kuutsükli 6. päev sobib vaimseks ja sõnaliseks tööks, samuti heli- ja aroomiteraapiaks. Tekita meeldivaid helisid, süüta aroomilamp ja tee õues hingamisharjutusi. Kasulik on teha veeprotseduure. Ennustused ja unenäod lähevad täide ning esineb palju telepaatiajuhtumeid.

PÄEVA MÄRGID: Kui mõni loom tuleb sulle koju või sinu koer haugub sinu peale, kaitsevad sind esivanemad. Halb, kui koer lamab siruli või ulub. Kui leiad vääriskivi või sõrmuse, täitub soov. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud, kuid täituvad hiljem. Kui nägid unes puid või lilli, on oodata õnne, armastust või ootamatut sissetulekut. Kui nägid unes surnud esivanemaid, oled kaitstud ja saad abi. Kui nägid unes tähti, on oodata õnne ja heaolu.

TOIT: Täna on hea süüa rosinatega riisi või muud piimaga keedetud putru, taimetoitu, idandeid, rohelist.

SOODNE VÄRV: roheline

EBASOODSAD VÄRVID: oranž, kollane ja must.